Sonunda açıklandı! Daniel Dubois o isimle ringe çıkıyor.

0
384

Ağır sıkletin gelecekteki sampiyonluk adayı olarak gösterilen Frank Warren’ın genç yıldızı Daniel Dubois, David Haye’in boksörü Joe Joyce’la ringe çıkıyor.

Kariyerine dolu dizgin devam eden Daniel Dubois son karşılaşmasında İngiltere’de karşılaştığı Kyotaro Fujimoto’yu ikinci rauntta nakavt ederek WBO Uluslarası Ağır sıklet kemerini başarılı bir şekilde savunmuş ve WBC Gümüş ağır sıklet kemerini de kazanmayı başarmıştı.

22 yaşındaki genç İngiliz ağır sıklet 11 Nisan’da Londra’da The O2 Arena’da David Haye’in promotörlüğünü yaptığı 34 yaşındaki yenilgisiz Joe Joyce’la karşı karşıya gelecek.

Joe Joyce – Joe Hanks karşılaşmasından bir kare

Profesyonel arenada 10 kez ringe çıkan 34 yaşındaki Joe Joyce kariyerine yenilgisiz devam ederken bu karşılaşmaların 9 tanesini nakavtla kazanmayı başardı.

Frank Warren’ın boksörü olan Daniel Dubois’da ringe çıktığı 14 karşılaşmanın tamamını kazanmayı başarırken bunların 13 tanesini nakavtla kazanmayı başardı.

Bu karşılaşmaya kadar kariyerinde hiç yenigisi olmayan iki isimden bir tanesinin yenilgisiz karnesi maç sonunda bozulmuş olucak.