Smith’in planı büyük bir stadyumda dövüşmek

0
153

Eddie Hearn ;” Callum Smith’in 2020’de Anfield’da büyük bir maç gerçekleştirme planı var.”

Callum Smith’in organizatörü Eddie Hearn bir stadyumda gelecekte diğer organizatörlerin de ilerlemesiyle dünya şampiyonluğu için büyük bir dövüş planlıyor.

WBA Süper orta sıklet kemerini elinde tutan Smith’e Amerikalı organizatörler tarafından belirli yaklaşımlarda bulunuldu fakat Hearn tarafından Smith’e evi olan Liverpool’daki stadyumda büyük bir fırsat sunulacak.

Basına konuşan Hearn, “Callum Smith’in bahar dönemi gerçekleştireceği büyük maç öncesinde yapacağı dövüşü Ekim ayı gibi planlıyoruz. Sonraki büyük maç muhtemelen Anfield’da gerçekleşecek.”

“Açıkçası Billy Joe Saunders’la imzaladık, bu büyük dövüş için mükemmel bir rakip adayına sahibiz fakat Callum Smith için ayrıca, Saul ‘Canelo’ Alvarez ve Gennady Golovkin de dahil olmak üzere DAZN’da farklı büyük isimler var.”

WBO süper orta siklet şampiyonu Billy Joe Saunders, Hearn’ın Matchroom’u için yeni bir isim ve Smith gibi yenilmez bir şekilde kemerini elinde tutuyor.

Smith’in antrenörü Joe Gallagher,” “Callum’un için masada birkaç kazançlı teklif var.Hepsini düşünüyor çünkü büyük maçlar yapabilecek bir isim. Başı dönmüş durumda.”