Canelo için kötü bir dövüşüm!

0
419

Meksikalı yıldız bir sonraki karşılaşması için potansiyel rakiplerle müzakerelere devam ederken Callum Smith, Canelo için kötü bir rakip olduğu konusunda uyarıda bulundu.

Saul ‘Canelo’ Alvarez, 2020’deki ilk karşılaşmasının ayrıntılarını henüz onaylamadı.

Canelo, Japonya’da Ryota Murata’ya karşı sürpriz bir karşılaşmayla ilgili söylentiler olmasına rağmen 2020’deki ilk rakibini henüz açıklamadı, listede muhtemel rakipler arasında Callum Smith ve Dünya süper orta sıklet şampiyonu Billy Joe Saunders’da bulunuyor.

WBA Süper orta sıklet şampiyonu, 4 farklı sıklette şampiyon olmuş Canelo’nun kendisi için büyük risk olduğu iddialarını reddederken boy farkı ve gücünden dolayı rakibine ciddi problemler yaratabileceğine inanıyor.

 

Saul ‘Canelo’ Alvarez, 2020’deki ilk karşılaşmasının ayrıntılarını henüz onaylamadı.

Smith, Soccer AM’e verdiği demeçte,” bence herkes sadece kimi seçeceğini görmek için bekliyor” dedi.

“Eğer ben olursam, mutlu olurum. Eğer olmazsam, iyi bir sıkletteyim, Canelo’ Alvarez’in dışında benim için çok büyük isimler var, bu yüzden iyi bir pozisyondayım.Oturup bekliyorum ve umarım büyük bir isimle karşılaşabilirim.”

“Boksu stiller yapar. Sanırım onun için biraz kötü bir rakibim. 1.91 boyundayım, ondan çok daha büyüğüm, yumruk atabilirim. Stil açısından, dövüşmek için ideal değilim, ama ‘Canelo’ Alvarez’den hiçbir şey almıyorum, o özel bir dövüşçü ve bir sebepten dolayı dünyanın en iyi p4p boksörlerinden biri.”

“Benden kaçtığını söylemiyorum. Sadece onunla ringe çıkmak isteyen rakiplerin büyük bir listesi olduğunu düşünüyorum, bu yüzden birçok seçeneği var ve kiminle dövüşmek isterse seçiyor. İşi kim alırsa alır.”

Canelo Alvarez’in listesinde yer alan isimlerden bir tanesi de Billy Joe Saunders. Canelo farklı isimlere yönelirse Smith – Saunders eşleşmesi de muhtemel seceneklerden

Smith eğer Canelo tarafından seçilmezse Saunders’la karşılaşabilir ya da büyük bir karşılaşma için Amerika’ya gidebilir.

Smith,” Billy Joe Saunders, dünya şampiyonluğu unvanına sahip başka bir İngiliz, bu iyi bir iç savaş ” dedi.

“Daniel Jacobs Amerika’da büyük bir isim, ki bu benim ismimi büyütmek istediğim bir yerde, bu yüzden orada benim için potansiyel büyük karşılaşmalar var.”